czwartek, 27 lutego 2014

RECENZJA


Dzisiaj kilka słów na temat książki, która wywołuje skrajne emocje. Niestety wielu ludzi ocenia poradnik negatywnie, nie za zawartość, lecz autorkę. Wskazówki zawarte w książce kierowane są do kobiet w każdym wieku, uważam że dla początkującej pani domu, ta książka okaże się być źródłem wiedzy. 
Dlaczego w ogóle postanowiłam poświęcić post na recenzję ? 
Każda z Nas jest inna i ma swoje sposoby na estetykę i organizacje domu. Wiele z nas czerpie tę wiedzę od mamy, babci lub innej osoby. Nie każdy jednak, ma taką możliwość, a poradnik czy program jest w takich sytuacjach bardzo pożyteczny. Przechodząc do samej zawartości książki, muszę przyznać, że jest naprawdę na wysokim poziomie. Począwszy od fotografii, języka jakim jest pisana, po samą treść. Czytając dany rozdział i oglądając zdjęcia napełniamy się inspiracjami, mamy chęć do działania i tworzenia ładu, porządku i piękna w naszych wnętrzach. Ciekawa jestem co Wy sądzicie na ten temat ?


Do napisania - A.

3 komentarze:

  1. Mi sie marzy ta ksiazka ale szkoda mi na nia kasy:(Uwielbiam Rozenek jest bardzo ladna i elegancka kobieta:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie lubię pani Rozenek, ale książka wydaje mi się ciekawa!

    OdpowiedzUsuń
  3. A ja ostatnio widzialam Pania Rozenek jednym z centrow handlowych, na zywo wyglada rownie pieknie, bardzo zadbana i elegancka. Od takiej kobiety nie wachalabym sie przyjac cennych rad na temat czystosci w domu oraz jego prowadzenia :)

    OdpowiedzUsuń